Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 06:26
Przeczytaj!
Reklama

UKRADŁ 5 ROWERÓW I HULAJNOGĘ. POLICJA PUBLIKUJE WIZERUNEK SPRAWCY

Wydział kryminalny mławskiej Policji prowadzi czynności w sprawie kradzieży pięciu rowerów i hulajnogi, do której doszło nocą 30 maja, na terenie Mławy. Jednoślady skradziono z klatki schodowej i hali garażowej jednego z bloków. Sprawcę zarejestrowały kamery monitoringu. Policja publikuje nagranie. Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę zawiadom Policję, możesz to zrobić anonimowo.
  • Źródło: KPP Mława

Kamera przed wejściem do bloku zarejestrowała mężczyznę o godz. 1.40 w nocy. Przy użyciu śrubokręta włamał się do klatki schodowej, potem przeszedł do hali garażowej. Z klatki schodowej  ukradł pozostawiony tam  rower oraz hulajnogę. Z hali garażowej  ukradł kolejne cztery rowery. Właściciele zauważyli co się stało dopiero rano i powiadomili Policję. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem sprawcy grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

Jeśli rozpoznajesz mężczyznę z nagrania lub masz informacje pomocne w ustaleniu jego tożsamości niezwłocznie skontaktuj się z mławską Policją, tel. 47 703 62 37, 47 703 62 57, 47 703 62 00 lub alarmowy 112. Taką informację można przekazać anonimowo. Można także wysłać wiadomość, korzystając  ze skrzynki e-mail Facebook Policja Mława.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama