Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 2 października 2022 04:50
Przeczytaj!
Reklama

Blisko 400 gramów amfetaminy w mieszkaniu 29-latka znaleźli działdowscy policjanci

Policjanci prewencji z Działdowa wspólnie z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego zatrzymali 29-latka, u którego znaleźli amfetaminę. Narkotyki znajdowały się w miejscu zamieszkania mężczyzny. Sąd zadecydował, że najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.
Blisko 400 gramów amfetaminy w mieszkaniu 29-latka znaleźli działdowscy policjanci

Policjanci prewencji z Działdowa interweniowali wobec 29-letniego działdowianina. Wspólnie z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego weszli do jednego z mieszkań na terenie miasta, podejrzewając, że mogą się tam znajdować substancje zabronione. Zdarzenie miało miejsce w środę (07.09.2022r.) o godzinie 14.00. Intuicja ich nie zawiodła. Podczas interwencji funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 400 gramów amfetaminy i zatrzymali 29-latka. Narkotyki znajdowały się w lodówce w reklamówce na zakupy. Policjanci przewieźli mężczyznę na komendę policji w Działdowie, gdzie złożył wyjaśnienia.

W piątek (09.09.2022r.) Sąd Rejonowy w Działdowie zastosował wobec działdowianina trzymiesięczny areszt. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. W przypadku znacznej ilości, kara ta może wynieść nawet 10 lat.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Konfidenci!!! 12.09.2022 14:46
Intuicja ich nie zawiodła hahahaha

Reklama